Reklama na auto Warszawa i Kampanie i reklama Adwords

Telesprzedaż

Telesprzedaż

Post by relatedRelated post

Jak przygotować się na odmowy?

To co łączy wszystkie rozmowy handlowe to słynne „Nie”. Chodzi oczywiście o odmowy z jakimi się spotykamy podczas naszych rozmów handlowych. Niestety na wielu telemarketerów działają one w sposób bardzo negatywny i demotywujący. Nie powinno tak być, bowiem odmowy to normalna rzecz. Ważne, abyśmy umieli sobie z nimi radzić i być odpowiednio na nie przygotowani.

Telesprzedaż to taka branża, która daje nam ogromną korzyć. Chodzi mianowicie o to, że nasz rozmówca nas nie widzi. Dlatego możemy wspierać się różnego rodzaju notatkami. Dlaczego zatem tego nie wykorzystać. To świetny sposób, na to aby radzić sobie z odmowami.

Przede wszystkim spiszmy wszystkie argumenty na „nie” z jakimi spotykamy się podczas rozmów handlowych z naszymi klientami. Następnie do każdego takiego argumentu dopiszmy sobie kilka kontrargumentów. Dzięki temu, za każdym razem kiedy usłyszymy od swojego klienta odmowę, będziemy wiedzieć w jaki sposób zareagować. Im więcej takich rozmów przeprowadzimy, tym więcej będziemy posiadali wariantów do wykorzystania.

Telesprzedaż
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)
About

Frazy kluczowe: standy eliptyczne cena druku, plisy Oświęcim, Tynk mozaikowy Lakma, vetrex okna bielsko biała, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, elwix torba, etykiety inspekcyjne na zamówienie, tanie taxi legnica, kawitacja kielce, Szamba Betonowe Lesko, durobet ceny